LTR18EZPFLR510
Productnummer DigiKey
846-LTR18EZPFLR510TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-LTR18EZPFLR510CT-ND - Cut Tape (CT)
846-LTR18EZPFLR510DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LTR18EZPFLR510
Beschrijving
RES 0.51 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Gedetailleerde beschrijving
510 mOhms ±1% 1,5W Chipweerstand 1206 breed (3216 metrisch), 0612 Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Dikkefilm
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,027" (0,68mm)