LTR50UZPFLR300
Productnummer DigiKey
846-LTR50UZPFLR300TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-LTR50UZPFLR300CT-ND - Cut Tape (CT)
846-LTR50UZPFLR300DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LTR50UZPFLR300
Beschrijving
RES SMD 0.3 OHM 1% 2W 2010 WIDE
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
300 mOhms ±1% 1W Chipweerstand 2010 breed (5025 metrisch), 1020 Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Dikkefilm
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2010 breed (5025 metrisch), 1020
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,197" B (2,50mm x 5,00mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,029" (0,73mm)