PSR100KTQFH1L00
Productnummer DigiKey
846-PSR100KTQFH1L00TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-PSR100KTQFH1L00CT-ND - Cut Tape (CT)
846-PSR100KTQFH1L00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSR100KTQFH1L00
Beschrijving
RES 0.001 OHM 1% 8W 2512
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 mOhms ±1% 8W Chipweerstand Niet-standaard Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Metaalelement
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PSR100KTQFH1L00 Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
0/+100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 175°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Niet-standaard
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,250" L x 0,120" B (6,35mm x 3,05mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)