R6018VNXC7G
Productnummer DigiKey
846-R6018VNXC7G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R6018VNXC7G
Beschrijving
600V 10A TO-220FM, PRESTOMOS WIT
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 10 A (Tc) 61W (Tc) Through-hole TO-220FM
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
6,5V @ 600µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
27 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
±30V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1250 pF @ 100 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
61W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-220FM
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V, 15V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
204mOhm @ 4A, 15V