RB058LAM100TFTR
Productnummer DigiKey
RB058LAM100TFTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB058LAM100TFCT-ND - Cut Tape (CT)
RB058LAM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB058LAM100TFTR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 3A PMDTM
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 3A Opbouwmontage PMDTM
EDA/CAD-modellen
RB058LAM100TFTR Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
3 µA @ 150 V
Fabr.
Soort
Automotive
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PMDTM
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)