RB068LAM-60TFTR
Productnummer DigiKey
RB068LAM-60TFTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB068LAM-60TFCT-ND - Cut Tape (CT)
RB068LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB068LAM-60TFTR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 2A Opbouwmontage PMDTM
EDA/CAD-modellen
RB068LAM-60TFTR Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 60 V
Fabr.
Soort
Automotive
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PMDTM
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
680 mV @ 2 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)