RB162MM-60TR
Productnummer DigiKey
RB162MM-60TR-ND - Tape & Reel (TR)
RB162MM-60CT-ND - Cut Tape (CT)
RB162MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB162MM-60TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 1A Opbouwmontage PMDU
EDA/CAD-modellen
RB162MM-60TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 60 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
650 mV @ 1 A