RB168MM-40TR
Productnummer DigiKey
RB168MM-40TR-ND - Tape & Reel (TR)
RB168MM-40CT-ND - Cut Tape (CT)
RB168MM-40DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB168MM-40TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 1A Opbouwmontage PMDU
EDA/CAD-modellen
RB168MM-40TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
550 nA @ 40 V
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
650 mV @ 1 A