RB168MM150TR
Productnummer DigiKey
RB168MM150TR-ND - Tape & Reel (TR)
RB168MM150CT-ND - Cut Tape (CT)
RB168MM150DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB168MM150TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDU
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 150 V 1A Opbouwmontage PMDU
EDA/CAD-modellen
RB168MM150TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
4 µA @ 150 V
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
840 mV @ 1 A