RB400VA-50TR is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 4.857
Gegevensblad
Direct
Comchip Technology
Op voorraad: 5.261
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Similar
KYOCERA AVX
Dioden 40 V 500mA Opbouwmontage TUMD2
RB400VA-50TR
Productnummer DigiKey
846-RB400VA-50TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-RB400VA-50CT-ND - Cut Tape (CT)
846-RB400VA-50DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB400VA-50TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA TUMD2
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 30 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
125pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Apparaatpakket leverancier
TUMD2
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
500mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
550 mV @ 500 mA