RB520CM-30T2R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
Op voorraad: 8.485
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 1.421.471
Gegevensblad
Panjit International Inc.
Dioden 30 V 100mA Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
RB520CM-30T2R
Productnummer DigiKey
RB520CM-30T2RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB520CM-30T2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB520CM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB520CM-30T2R
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 100MAVMN2M
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
RB520CM-30T2R Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 nA @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
VMN2M (SOD-923)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
450 mV @ 10 mA