RB520SM-30T2R
Productnummer DigiKey
RB520SM-30T2RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB520SM-30T2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB520SM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB520SM-30T2R
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 200mA Opbouwmontage EMD2
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RB520SM-30T2R Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
EMD2
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
580 mV @ 200 mA