RBR1MM40ATR
Productnummer DigiKey
RBR1MM40ATR-ND - Tape & Reel (TR)
RBR1MM40ACT-ND - Cut Tape (CT)
RBR1MM40ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RBR1MM40ATR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 1A Opbouwmontage PMDU
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RBR1MM40ATR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 40 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
520 mV @ 1 A