RBR2MM40ATR is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Dioden 40 V 2A Opbouwmontage PMDU
RBR2MM40ATR
Productnummer DigiKey
RBR2MM40ATR-ND - Tape & Reel (TR)
RBR2MM40ACT-ND - Cut Tape (CT)
RBR2MM40ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RBR2MM40ATR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RBR2MM40ATR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 40 V
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
620 mV @ 2 A