RBR3MM40BTR
Productnummer DigiKey
RBR3MM40BTR-ND - Tape & Reel (TR)
RBR3MM40BCT-ND - Cut Tape (CT)
RBR3MM40BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RBR3MM40BTR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDU
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 3A Opbouwmontage PMDU
EDA/CAD-modellen
RBR3MM40BTR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 40 V
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
580 mV @ 3 A