RBR5LAM30ATFTR
Productnummer DigiKey
RBR5LAM30ATFTR-ND - Tape & Reel (TR)
RBR5LAM30ATFCT-ND - Cut Tape (CT)
RBR5LAM30ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RBR5LAM30ATFTR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 5A Opbouwmontage PMDTM
EDA/CAD-modellen
RBR5LAM30ATFTR Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 30 V
Fabr.
Soort
Automotive
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Apparaatpakket leverancier
PMDTM
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)