RCD080N25TL is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 15.011
Gegevensblad
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Vishay Siliconix
Op voorraad: 9
STMicroelectronics
N-kanaal 250 V 8 A (Ta) 850mW (Ta), 20W (Tc) Opbouwmontage CPT3
RCD080N25TL
Productnummer DigiKey
RCD080N25TLTR-ND - Tape & Reel (TR)
RCD080N25TLCT-ND - Cut Tape (CT)
RCD080N25TLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RCD080N25TL
Beschrijving
MOSFET N-CH 250V 8A CPT3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
RCD080N25TL Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
25 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±30V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1440 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
850mW (Ta), 20W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
CPT3
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
300mOhm @ 4A, 10V