RFUH20TB4SNZC9
Productnummer DigiKey
846-RFUH20TB4SNZC9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RFUH20TB4SNZC9
Beschrijving
DIODE STANDARD 430V 20A TO220NFM
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 430 V 20A Through-hole TO-220NFM
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
25 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 430 V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
430 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220NFM
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.7 V @ 20 A