RGS30TSX2DHRC11
Productnummer DigiKey
846-RGS30TSX2DHRC11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGS30TSX2DHRC11
Beschrijving
IGBT TRENCH FS 1200V 30A TO-247N
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Trench Field Stop 1200 V 30 A 267 W Through-hole TO-247N
Categorie
Type ingang
Standard
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Lading poort
41 nC
Verpakking
Buis
Td (aan/uit) bij 25°C
30ns/70ns
Status onderdeel
Actief
Testvoorwaarde
600V, 15A, 10Ohm, 15V
Type IGBT
Trench Field Stop
Inverse hersteltijd (trr)
157 ns
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
1200 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
30 A
Type montage
Through-hole
Stroom - collector puls (Icm)
45 A
Verpakking / doos
TO-247-3
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,1V @ 15V, 15A
Apparaatpakket leverancier
TO-247N
Vermogen - max.
267 W