RGT30NS65DGC9
Productnummer DigiKey
RGT30NS65DGC9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGT30NS65DGC9
Beschrijving
IGBT TRENCH FS 650V 30A TO-262
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Trench Field Stop 650 V 30 A 133 W Through-hole TO-262
Categorie
Type ingang
Standard
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Lading poort
32 nC
Verpakking
Buis
Td (aan/uit) bij 25°C
18ns/64ns
Status onderdeel
Actief
Testvoorwaarde
400V, 15A, 10Ohm, 15V
Type IGBT
Trench Field Stop
Inverse hersteltijd (trr)
55 ns
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
650 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
30 A
Type montage
Through-hole
Stroom - collector puls (Icm)
45 A
Verpakking / doos
TO-262-3 lange leads, I2PAK, TO-262AA
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,1V @ 15V, 15A
Apparaatpakket leverancier
TO-262
Vermogen - max.
133 W