RGT40NS65DGTL
Productnummer DigiKey
RGT40NS65DGTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
RGT40NS65DGTLCT-ND - Cut Tape (CT)
RGT40NS65DGTLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RGT40NS65DGTL
Beschrijving
IGBT TRENCH FS 650V 40A LPDS
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Trench Field Stop 650 V 40 A 161 W Opbouwmontage LPDS
Categorie
Type ingang
Standard
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Lading poort
40 nC
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Td (aan/uit) bij 25°C
22ns/75ns
Status onderdeel
Actief
Testvoorwaarde
400V, 20A, 10Ohm, 15V
Type IGBT
Trench Field Stop
Inverse hersteltijd (trr)
58 ns
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
650 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
40 A
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - collector puls (Icm)
60 A
Verpakking / doos
TO-263-3, D2PAK (2 leads + tab), TO-263AB
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,1V @ 15V, 20A
Apparaatpakket leverancier
LPDS
Vermogen - max.
161 W