RLD90QZW3-00A
Productnummer DigiKey
846-RLD90QZW3-00A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RLD90QZW3-00A
Beschrijving
905NM, 75W, 225M INVISIBLE PULSE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Laserdioden 905nm 90W 16V 30A Radiaal, blik - 3 kabels
Categorie
Spanning - ingang
16V
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Nominale stroom (A)
30A
Verpakking
Tray
Vermogen (watt)
90W