RRS050P03HZGTB
Productnummer DigiKey
846-RRS050P03HZGTBTR-ND - Tape & Reel (TR)
846-RRS050P03HZGTBCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RRS050P03HZGTBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RRS050P03HZGTB
Beschrijving
AUTOMOTIVE PCH -30V -5A POWER MO
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 30 V 5 A (Ta) 2W (Ta) Opbouwmontage 8-SOP
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
9.2 nC @ 5 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
850 pF @ 10 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2W (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Type montage
Opbouwmontage
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4V, 10V
Apparaatpakket leverancier
8-SOP
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
50mOhm @ 5A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 1mA