RSX501LAM20TR
Productnummer DigiKey
RSX501LAM20TR-ND - Tape & Reel (TR)
RSX501LAM20CT-ND - Cut Tape (CT)
RSX501LAM20DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RSX501LAM20TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 20V 5A PMDTM
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 20 V 5A Opbouwmontage PMDTM
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RSX501LAM20TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 20 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
PMDTM
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
20 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
390 mV @ 3 A