RV2C010UNT2L
Productnummer DigiKey
RV2C010UNT2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
RV2C010UNT2LCT-ND - Cut Tape (CT)
RV2C010UNT2LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RV2C010UNT2L
Beschrijving
MOSFET N-CH 20V 1A DFN1006-3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 20 V 1 A (Ta) 400mW (Ta) Opbouwmontage VML1006
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RV2C010UNT2L Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1V @ 1mA
Fabr.
Vgs (max.)
±8V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
40 pF @ 10 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
400mW (Ta)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
20 V
Apparaatpakket leverancier
VML1006
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
1,2V, 4,5V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
470mOhm @ 500mA, 4,5V