SCT2H12NZGC11
Productnummer DigiKey
SCT2H12NZGC11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCT2H12NZGC11
Beschrijving
SICFET N-CH 1700V 3.7A TO3PFM
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1700 V 3,7 A (Tc) 35W (Tc) Through-hole TO-3PFM
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 900µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
14 nC @ 18 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+22V, -6V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
184 pF @ 800 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
35W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1700 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-3PFM
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
18V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,5Ohm @ 1,1A, 18V