SIR-56ST3FF is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 53
Gegevensblad
Infrarood (IR) Uitstoter 950nm 1,3V 100mA 5,6mW/sr @ 50mA 30° T 1 3/4
SIR-56ST3FF
Productnummer DigiKey
846-SIR-56ST3FF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SIR-56ST3FF
Beschrijving
EMITTER IR 950NM 100MA T 1 3/4
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
1,3V
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Kijkhoek
30°
Verpakking
Bulk
Oriëntatie
Bovenweergave
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C (TA)
Type
Infrarood (IR)
Type montage
Through-hole
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
100mA
Verpakking / doos
T 1 3/4
Stralingsintensiteit (Ie) min. bij If
5,6mW/sr @ 50mA