SML-A12Y8TT86
Productnummer DigiKey
SML-A12Y8TT86TR-ND - Tape & Reel (TR)
SML-A12Y8TT86CT-ND - Cut Tape (CT)
SML-A12Y8TT86DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SML-A12Y8TT86
Beschrijving
LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel 590nm Led-indicatie - Discreet 2,2V 2-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SML-A12Y8TT86 Modellen
Categorie
Grootte lens
1,20mm x 0,55mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Golflengte - dominant
Kleur
Verpakking / doos
2-SMD, zonder kabel
Configuratie
Standard
Apparaatpakket leverancier
Kleur lens
Kleurloos
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 1,15mm B
Transparrantie lens
Helder
Hoogte (max.)
0,65mm