SML-D12V8WT86C
Productnummer DigiKey
SML-D12V8WT86CTR-ND - Tape & Reel (TR)
SML-D12V8WT86CCT-ND - Cut Tape (CT)
SML-D12V8WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SML-D12V8WT86C
Beschrijving
LED RED 1608 SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 630nm Led-indicatie - Discreet 2,2V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
SML-D12V8WT86C Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Actief
Soort
Automotive
Kleur
Kwalificatie
AEC-Q102
Configuratie
Standard
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,65mm
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm