SML-E12M8WT86
Productnummer DigiKey
846-SML-E12M8WT86TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-SML-E12M8WT86CT-ND - Cut Tape (CT)
846-SML-E12M8WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SML-E12M8WT86
Beschrijving
LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Gedetailleerde beschrijving
Groen 572nm Led-indicatie - Discreet 2,2V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
SML-E12M8WT86 Modellen
Categorie
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Stroom - test
20mA
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Hoogte (max.)
0,46mm