SML-P12M2TT86R
Productnummer DigiKey
846-1191-2-ND - Tape & Reel (TR)
846-1191-1-ND - Cut Tape (CT)
846-1191-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SML-P12M2TT86R
Beschrijving
LED GREEN CLEAR 1006 SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 576nm Led-indicatie - Discreet 2,2V 0402 (1006 metrisch)
EDA/CAD-modellen
SML-P12M2TT86R Modellen
Categorie
Grootte lens
0,60mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Stroom - test
20mA
Actief
Golflengte - dominant
Kleur
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Configuratie
Standard
Apparaatpakket leverancier
Kleur lens
Kleurloos
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,60mm B
Transparrantie lens
Helder
Hoogte (max.)
0,25mm