SMLD12EN1WT86
Productnummer DigiKey
846-SMLD12EN1WT86TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-SMLD12EN1WT86CT-ND - Cut Tape (CT)
846-SMLD12EN1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMLD12EN1WT86
Beschrijving
LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 527nm Led-indicatie - Discreet 3V 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
SMLD12EN1WT86 Modellen
Categorie
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3V
Serie
Stroom - test
5mA
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
0,65mm