SMLK28WBJCW1 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 1.097
Gegevensblad
LED-verlichting SML Wit, koel 8000K 3,9V 90mA 4-SMD, platte kabels
SMLK28WBJCW1
Productnummer DigiKey
846-1071-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMLK28WBJCW1
Beschrijving
LED SML COOL WHITE 8000K 1808
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMLK28WBJCW1 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3,9V
Fabr.
Lumen/watt bij stroom - test
60 lm/W
Serie
Stroom - max.
150mA
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
4-SMD, platte kabels
Kleur
Apparaatpakket leverancier
CCT (K)
8000K
Grootte / afmetingen
0,157" L x 0,079" B (4,00mm x 2,00mm)
Vloeimiddel bij 25 °C, stroom - test
21lm (nom.)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Stroom - test
90mA