SP8M10FRATB
Productnummer DigiKey
846-SP8M10FRATBTR-ND - Tape & Reel (TR)
846-SP8M10FRATBCT-ND - Cut Tape (CT)
846-SP8M10FRATBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SP8M10FRATB
Beschrijving
MOSFET N/P-CH 30V 7A 8SOP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 30V 7A (Ta), 4,5A (Ta) 2W (Ta) Opbouwmontage 8-SOP
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
8,4nC @ 5V, 8,5nC @ 5V
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
600pF @ 10V, 850pF @ 10V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - max.
2W (Ta)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
150°C
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Soort
Automotive
Configuratie
N- en P-kanaal
Kwalificatie
AEC-Q101
FET-kenmerk
Logic level-poort, 4V drive
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
7A (Ta), 4,5A (Ta)
Apparaatpakket leverancier
8-SOP
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
25mOhm @ 7A, 10V, 56mOhm @ 4,5A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 1mA