TFZVTR20B
Productnummer DigiKey
TFZVTR20BTR-ND - Tape & Reel (TR)
TFZVTR20BCT-ND - Cut Tape (CT)
TFZVTR20BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TFZVTR20B
Beschrijving
DIODE ZENER 20V 500MW TUMD2M
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 20 V 500 mW Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TFZVTR20B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
28 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 nA @ 15 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW