UDZVTE-176.8B
Productnummer DigiKey
UDZVTE-176.8BTR-ND - Tape & Reel (TR)
UDZVTE-176.8BCT-ND - Cut Tape (CT)
UDZVTE-176.8BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UDZVTE-176.8B
Beschrijving
DIODE ZENER 6.8V 200MW UMD2
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 6.8 V 200 mW Opbouwmontage UMD2
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UDZVTE-176.8B Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 nA @ 3.5 V
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Apparaatpakket leverancier
UMD2
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
40 Ohms