VS12VBA1HST15R
Productnummer DigiKey
846-VS12VBA1HST15RTR-ND - Tape & Reel (TR)
846-VS12VBA1HST15RCT-ND - Cut Tape (CT)
846-VS12VBA1HST15RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VS12VBA1HST15R
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 14VC DSN0603-2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
14V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DSN0603-2, SOD-962, SMD0603
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VS12VBA1HST15R Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
70W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TA)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V (max,)
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
12,5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
14V