100YXJ10M5X11
Productnummer DigiKey
1189-2150-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
100YXJ10M5X11
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
100YXJ10M5X11 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
100 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C