10ZLQ1200MEFC10X12.5
Productnummer DigiKey
1189-3615-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
10ZLQ1200MEFC10X12.5
Beschrijving
CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1200 µF 10 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
10ZLQ1200MEFC10X12.5 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
882 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.47 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
35 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
10 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,551" (14,00mm)
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C