16ZLH2200MEFC12.5X20
Productnummer DigiKey
1189-2933-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16ZLH2200MEFC12.5X20
Beschrijving
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2200 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
16ZLH2200MEFC12.5X20 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.736 A @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.48 A @ 100 kHz
Impedantie
17 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Spanning - nominaal
16 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C