16ZLJ470M8X11.5
Productnummer DigiKey
1189-2205-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
16ZLJ470M8X11.5
Beschrijving
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 µF 16 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 9000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
16ZLJ470M8X11.5 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
660 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.2 A @ 100 kHz
Impedantie
75 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Spanning - nominaal
16 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Levensduur bij temp.
9000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C