250BXC100MEFC16X25
Productnummer DigiKey
1189-2212-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
250BXC100MEFC16X25
Beschrijving
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µF 250 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 12000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
250BXC100MEFC16X25 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
688.5 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.53 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
250 V
Type montage
Levensduur bij temp.
12000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 105°C