250BXC10MEFC10X16
Productnummer DigiKey
1189-3680-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
250BXC10MEFC10X16
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 250 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
250BXC10MEFC10X16 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
96 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
320 mA @ 100 kHz
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,709" (18,00mm)
Spanning - nominaal
250 V
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 105°C