25PJV150M6.3X8
Productnummer DigiKey
1189-25PJV150M6.3X8TR-ND - Tape & Reel (TR)
1189-25PJV150M6.3X8CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-25PJV150M6.3X8DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25PJV150M6.3X8
Beschrijving
CAP ALUMHYB 150UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 30mOhm 4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
84 mA @ 100 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.68 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
150 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spanning - nominaal
25 V
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C