35JZV220M8X10.5
Productnummer DigiKey
1189-4175-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-4175-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-4175-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35JZV220M8X10.5
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
35JZV220M8X10.5 Modellen
Categorie
Klasse
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
360 mA @ 120 Hz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
600 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
160 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
35 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C