35PJV100M6.3X8
Productnummer DigiKey
1189-35PJV100M6.3X8TR-ND - Tape & Reel (TR)
1189-35PJV100M6.3X8CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-35PJV100M6.3X8DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35PJV100M6.3X8
Beschrijving
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µF 35 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 30mOhm 4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Rubycon
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
84 mA @ 100 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.68 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
100 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spanning - nominaal
35 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C