35PZK390M10X9
Productnummer DigiKey
1189-35PZK390M10X9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35PZK390M10X9
Beschrijving
CAP ALUM HYBRID 390UF 20% 35V TH
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
390 µF 35 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik 20mOhm 4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Rubycon
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
420 mA @ 100 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.8 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
390 µF
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
35 V
Type montage
Through-hole
ESR (equivalente serieweerstand)
20mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C