35TLV220M8X10.5 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 35TLV220M8X10.5 |
Beschrijving | CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 220 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 5000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 35TLV220M8X10.5 Modellen |
Categorie | Klasse |
Fabr. | Toepassingen |
Serie | Rimpelstroom bij lage frequentie 360 mA @ 120 Hz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij hoge frequentie 600 mA @ 100 kHz |
Status onderdeel Actief | Impedantie 160 mOhms |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,315" dia (8,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,413" (10,50mm) |
Spanning - nominaal 35 V | Grootte oppervlaktemontage 0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm) |
Levensduur bij temp. 5000 uur @ 105°C | Type montage |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |