35ZLH680MEFC10X23
Productnummer DigiKey
1189-1749-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35ZLH680MEFC10X23
Beschrijving
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
680 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
35ZLH680MEFC10X23 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.238 A @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.25 A @ 100 kHz
Impedantie
18 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,984" (25,00mm)
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C