400AX15MEFC10X16
Productnummer DigiKey
1189-2275-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400AX15MEFC10X16
Beschrijving
CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
400AX15MEFC10X16 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,709" (18,00mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
400 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C